LATO 2018 - WYCIECZKI i WCZASY - juz w sprzedazy - PROMOCJE - RABATY do 40 % oraz WYPOCZYNEK i WYCIECZKI EGZOTYCZNE - ZIMA 2017/2018 - Zapraszamy di biura po katalogi
Strona główna
Oferty biur podróży
Galeria zdjęć - podróże nasze i naszych klientów
Bilety promowe
Ubezpieczenia TU EUROPA S.A.
Kontakt z naszą firmą

Oferta Rainbow Tours
Oferta Pelikan Szczecin
Bilety na lotniska: zakupy on-line
Bilety autokarowe: zakupy on-line
Bilety promowe: zakupy on-line

 
 
 
 
 

Drodzy Państwo!

Wakacje to czas odpoczynku i zabawy. Należy jednak być przygotowanym na to, że wszystko się może zdarzyć. Dlatego prosimy o sprawdzenie czy ...

KONTROLA PRZED WYJAZDEM

Czy mają Państwo wszystkie niezbędne dokumenty na podróż (paszport, voucher), dowód rejestracyjny samochodu, ubezpieczenie - ZIELONA KARTA, świadectwo szczepienia psa, bilety kolejowe lub autobusowe i czy są one nadal aktualne oraz ubezpieczenie kosztów leczenia i NW w czasie pobytu za granicą.

Przed wyruszeniem w podróż warto zasięgnąć trochę informacji o miejscu, które mamy zamiar odwiedzić. Świetnie pomogą nam w tym mapy, przewodniki oraz lokalne gazety. Dzięki Internetowi wszystko to dostępne jest za darmo, na wyciągnięcie ręki. Żeby zaoszczędzić odrobinę czasu na szukaniu, warto skorzystać z listy odnośników sprawdzonych przez nas.

W razie problemów, za granicą pomocą służyć może najbliższa polska placówka dyplomatyczna. Żeby nie szukać w ostatniej chwili, przed wyjazdem wystarczy spisać odpowiednie dane adresowe z naszej strony internetowej.

ŻYCZYMY PAŃSTWU PIĘKNYCH I BEZPROBLEMOWYCH WAKACJI

INATOUR - http://www.inatour.com.pl/ - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Producent: MarTech Software Sp. z o.o. 2012-2015 - http://www.martechsoftware.com/